Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 

Werlas - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień ogrodowy murowy na dom elewacje hydrotechniczny

Opis:

Nasza firma to polski producent o stu procentach udziału krajowego, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu różnorodnych materiałów skalnych. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze produkty, takie jak kamień murowy , obudowy kominkowe oraz kompleksowe kominki, są tworzone z surowców własnego pozyskania.

Kopalnia kamienia Grabowie, należąca do zakładu PPU Pawlik z malowniczej wsi Grabowie koło Zagórza, jest jednym z naszych głównych źródeł surowca. Położona na skraju województwa łódzkiego, przy granicy z województwem świętokrzyskim, stanowi bogactwo złóż piaskowca kolorowego o unikatowej kolorystyce w kraju. Nasza firma, przywiązująca wagę do ekologii i bezpieczeństwa, pozyskuje kamień naturalny piaskowiec wyłącznie przy użyciu koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych, eliminując stosowanie środków wybuchowych.

W kopalni Grabowie, a także w innych pięciu miejscach pozyskiwania surowca, stosujemy metody wydobywcze oparte na precyzyjnych narzędziach. Działamy bez użycia środków wybuchowych, korzystając z koparek wyposażonych w specjalny osprzęt do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca. Dodatkowo wspomagamy proces wydobycia ręcznym wierceniem za pomocą wiertarek pneumatyczno-udarowych. Po użyciu wiertarek udarowo-pneumatycznych, zastosowanie klinów trójdzielnych oraz proszku rozprężnego z wodą umożliwia nam efektywne odspajanie większych bloków skalnych, tworząc spody robocze do bardziej ekonomicznego wydobycia. Przykładamy także dużą wagę do segregacji jakościowej pozyskanego surowca skalnego.

W zakładzie kamieniarskim, usytuowanym w malowniczej wiosce Grabowie, przetwarzamy wydobyty piaskowiec kolorowy na różnorodne produkty. Oferujemy kamień ogrodowy, kamień na ściany domu,kamień ogrodowy , a także obudowy kominkowe. Ponadto, powstaje także pospółka drogowa przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także troską o środowisko i zrównoważony rozwój.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień na taras
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 235
Dodane: 2023.11.15
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj