Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 

Werlas - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Na kogo głosować wybrać na prezydenta w Radomska Radomsku

Opis:

Nie można również pominąć roli, jaką odegrało radomszczańskie harcerstwo w życiu Krzysztofa. To tam rozwijał swoje umiejętności organizacyjne i patriotyczne, organizując liczne wydarzenia kulturalne, w tym koncert zespołu Lao Che oraz rekonstrukcję historyczną, która miała na celu uczczenie pamięci powstańców warszawskich.

Jednak to nie tylko lokalne związki kształtowały Krzysztofa. Jego droga polityczna obejmowała także studia na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zdobywał wiedzę i umiejętności, które teraz wykorzystuje na rzecz swojej społeczności. Nieustannie angażując się w działalność społeczną, Krzysztof bronił praw studentów i reprezentował ich interesy przed władzami uczelni.

Jego doświadczenie polityczne obejmuje również szereg prestiżowych funkcji, takich jak wicewojewoda łódzki ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej oraz wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi. Obecnie pełni funkcję posła na Sejm RP X kadencji.

Teraz, z bogatym doświadczeniem i pełnym zapału, Krzysztof Ciecióra kieruje swoją uwagę na Radomsko, gdzie pragnie być nie tylko przyjaznym, ale i skutecznym gospodarzem miasta. "Mam doświadczenie, mam pomysły, mam energię. Wszystko to oraz ciężką pracę oferuję mieszkańcom Radomska. Pragnę być nie tylko przyjaznym, ale i skutecznym gospodarzem naszego miasta" - podkreśla Krzysztof Ciecióra.

Wzywa mieszkańców Radomska do zaufania mu i oddania na niego swojego głosu podczas wyborów na Prezydenta Radomska, które odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia. Zapewnia, że nie zawiedzie danego zaufania, gotowy jest słuchać, rozmawiać i pracować nieustannie na rzecz rozwoju i dobrobytu społeczności. Wierzy, że wspólnymi siłami będą mogli realizować marzenia i budować lepszą przyszłość dla Radomska.


Krzysztof Ciecióra jeden z liderów OdNowa


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 238
Dodane: 2024.03.09
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj